Image alt

Автономне електричне опалення UDEN-S!

    Наші клієнти економлять на опалені до 60%!    Якою має бути сучасна система опалення? Вона створює у приміщенні дуже приємну комфортну атмосферу навіть у сильний мороз, при цьому займає мінімум місця і легко управляється. У кожній кімнаті - своя, індивідуальна температура, а від витрат на обігрів не потерпає сімейний бюджет.Втілити у життя цю ідею неважко. Автономне електроопалення UDEN-S позбавлене недоліків традиційних обігрівачів і, працюючи всього 5-7 годин на добу, забезпечує потрібний температурний режим за мінімальних витрат електроенергії.

     Системи інфрачервоного опалення UDEN-S: 

   *Однакові за витратами, але в 1,5 рази дешевші в установці, ніж газові котли, в 1,5 раза економніші від конвекторів, електрокотлів і калориферів і мінімум у 3 рази економніші, ніж центральне опалення.   
   *Відрізняються приємною вартістю, навіть на обігрівачі преміум-класу.Відмінно забезпечують як основний, так і додатковий обігрів будь-яких приміщень - від квартир, будинків, офісів до великих торгових центрів і бюджетних установ.  
   *Створені виключно з природних матеріалів і абсолютно безпечні для вас і ваших дітей.Мають надійну гарантію - 5 років, адже ми впевненні у своїй продукції.                                                                                                                       
   *Дозволяють підібрати обігрівачі для будь-якого інтер'єру, навіть з вишуканим дизайном.
Звертайтеся до нас за номером 0686476225 для отримання детальнішої інформації

Каталоги обігрівачів 

Filename.pdf

Размер файла: 0.0 b

Полный перечень наших товаров и услуг. Разместите тут краткое описание ваших спецпредложений, товаров или услуг.

Скачать

Filename.pdf

Размер файла: 0.0 b

Полный перечень наших товаров и услуг. Разместите тут краткое описание ваших спецпредложений, товаров или услуг.

Скачать