Назад к списку

ТМ ДОМОКОМПЛЕКТ переходить на використання NEOPOR (НЕОПОР) як утеплювач при...

ТМ ДОМОКОМПЛЕКТ переходить на використання NEOPOR (НЕОПОР) як утеплювач при виробництві будинків. Що це означає для вас? Тепер ваш будинок буде ще тепліший, а ваші витрати на опалення ще нижчі. Але давайте про все по порядку.
Що таке NEOPOR? NEOPOR - уте
плювач нового покоління від німецької компанії BASF. NEOPOR виробляэться на основі пінополістирола, в структуру якого додані елементи графіту. Такі додавання дозволяють накопичувати і відбивати теплове випромінювання подібно до дзеркала, збільшуючи теплоізоляційні властивості утеплювача. Головне, що треба знати про НЕОПОР - його теплопровідність на 20% нижча, ніж у пінополістиролу. А це означає, що ваш будинок зберігатиме тепло на 20% краще, істотно скорочуючи ваші витрати на опалювання будівлі. Ще декілька фактів про цей утеплювач. Неопор має міжнародний сертифікат екологічності GREENGUARD GOLD, який підтверджує, що утеплювач не впливає на структуру і якість повітря в приміщенні. Висока водостійкість неопору виключає появу грибка, плісняви і інших неприємних "бонусів" в стінах вашого будинку.
НЕОПОР стійкий до старіння, гниття і деформації. Розрахунковий термін служби утеплювача - більше 80 років.
Плити NEOPOR мають високі звукоізоляційні властивості.
НЕОПОР робиться відповідно до європейських норм DIN EN 13163 і мають клас вогнестійкості, що відповідає єврокласу E згідно DIN EN 13501-1 і B1 згідно DIN 4102..
Посмотреть на Facebook