Назад к списку

Переваги будівництва з SIP-панелей взимку  

Будівництво в зимовий період - економія часу і грошей.Чи знаєте ви, що зима - найвигідніший час для будівництва будинку з SIP-панелей, за канадською технологією?Вважається, що будівництво будинку в зимовий період - процес складний і витратний, часто неможливий. Це твердження справедливе, якщо ми говоримо про будівництво будинків із залізобетону, цегли, газоблоку і інших матеріалів, які передбачають «мокрі» будівельні роботи. Для «сухої» каркасно-щитової технології зимовий період не тільки не перешкода будівельного процесу, а й навпаки - найвигідніший час для будівництва будинку. 

 У той час, як багато будівельних компаній з настанням зими йдуть в примусову відпустку, ми продовжуємо працювати.Наші будівельники міняють літні комбінезони на теплі куртки, монтажну піну на зимову, а наш партнер, ТМ «Бетон від Ковальської», поставляє високоякісний бетон з противоморозні добавками, що дозволяють проводити фундаментні роботи при низьких температурах - і будівельний процес триває.В мережі ви можете знайти багато інформації про переваги будівництва канадських будинків в зимовий період. Серед них часто згадують такі вигоди, як: кращий вибір пиломатеріалів, «сухе» зимове повітря, відсутність бруду, низька ціна на оздоблювальні матеріали на ділянці і тд.

Все це безсумнівно так, але головне, що всі ці переваги зводяться до двох незаперечних переваг. Зимове будівництво - це економія ваших грошей і вашого часу. Вигіднішої пори для будівництва немає!