Назад к списку

                                                                  Весна - пора міняти вікна! 

   Всю зиму Ваші вікна в міру можливості захищали Вас від холоднечі, вітру і опадів - заклеєні і утеплені підручними засобами іноді вони не справлялися з поставленим завданням: промерзали, плакали і випускали тепло з будинку. І з настанням весни - часом пробудження і оновлення, Ви, звичайно ж, замислюєтеся про заміну вікон! 

   Вікно - це очі Вашого будинку, і тому вони повинні бути ясними і світлими! Нове вікно не тільки перетворить і освіжить Ваш будинок, але і збереже його тепло.Зараз саме час придбати нові якісні вікна Steko в Тернополі.Щоб не помилитися при виборі вікон, важливо враховувати багато факторів - в яке приміщення ставиться вікно, які проблеми Вам необхідно вирішити за допомогою вікна, де замовити вікно та інші.


   Крім основних незмінних складових вікна (рами, склопакет, фурнітура), необхідно подбати і про допоміжні додаткові комплектуючі, як правило, в замовленні вони виходять дешевше: москітні сітки, відливи, підвіконня, замки - захист від дітей.  

   Щоб почати перетворення Вашого будинку просто зателефонуйте до нас та запросіть майстра замірів вікон Стеко. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, точний безкоштовний замір вікон.Виходячи з особливостей Вашої оселі та віконного отвору, Ваших побажань і можливостей ми підберемо для Вас оптимальне рішення! 


                                        

 Завжди раді допомогти! 
 Ваш Русол Енерджі! 
 Вікна в місті Тернопіль та по Україні.