Назад к списку

Про технологію будівництва з СІП панелей. Канадський будинок 

БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Технологія домобудівництва з СІП панелей давно підкорила Європу. Сьогодні жителі розвинених країн як і раніше вибирають сучасні каркасно-панельні будинки за їх міцність, теплоту, екологічність і довговічність.Будівництво з СИП-панелей не обмежує при виборі архітектури і призначення майбутньої споруди: від житлових будинків будь-якої поверховості до медичних центрів і промислових будівель. 

ВСЕ ДЛЯ КОМФОРТУ

СІП панель складається з двох зовнішніх плит з деревної стружки і трісок між якими під високим тиском міститься лист утеплювача - пінополістиролу.Така плита довговічна, максимально екологічна, має одночасно легкістю і стійкістю до конструктивної навантаженні, а також підвищеної волого-і термостійкість - тобто зберігає в собі всі позитивні якості деревини, перевершуючи її в економічності і міцності. Будинки з СІП-панелей не дають усадки, успішно витримують перепади температури, урагани, мають підвищену пожежонебезпекою.

НЕСКЛАДНИЙ КОНСТРУКТОР

 Технологія СіП будівництва дозволяє зібрати майбутній будинок, як конструктор - з заздалегідь виготовлених, розкроєних і ідеально підігнаних в заводських умовах блоків.Компанія «Домокомплект ™» пропонує вам саме такий «конструктор» - повністю готовий до фінальної збірці домокомплект, виготовлений відповідно до світових технологічних стандартів, з перевірених часом матеріалів виробників сипів - компаній «EGGER» (Австрія) і «LP CANADA LTD» (Канада). 

Можете зібрати сій будинок самі, або ми допоможемо Вам це зробити максимально швидко та якісно. Від фундаменту до накриття та внутрішнього оздоблення.