Гвинтові палі

Гвинтові палі класифікують за чотирма основними параметрами, це:
  • h - довжина палі (1 - 6+ м);
  • d - діаметр стержня палі (57 - 300 мм);
  • n - кількість гвинтів (1;2 або 3);
  • D1, D2, D3 - діаметри гвинтів (200 - 500 мм);
Поєднуючи по-різному ці параметри, ми отримуємо необхідну нам несучу здатність, яка може сягати до 200 тон.
Основними перевагами використання гвинтових паль є:
1. Значне прискорення термінів виконання робіт.
Гвинтові палі дуже швидко монтуються у порівнянні з іншими видами фундаментів. Тут немає копання і вивозу землі, відсутня в’язка арматури, не потрібно доставляти і заливати бетон. Просто вкручуємо палю і – все. Для прикладу, фундамент під житловий будинок монтується в середньому 2-3 дні, і відразу після того, як закрутилися палі – можна починати будівництво.
2. Можливість легко досягнути потрібної несучої здатності.
В залежності від конструктивних навантажень, гвинтова паля може мати будь-яку несучу здатність (до 200 т). Все завдяки простоті конструкції самої палі. Несуча здатність гвинтової палі залежить від довжини палі, її діаметра, діаметра та кількості гвинтів.
3. Зменшення підготовчих робіт.
Для монтажу пальового фундаменту практично не потрібно проводити підготовчі роботи. Немає потреби у влаштуванні під’їзних шляхів, не потрібно копати/свердлити/возити землю. Монтажне обладнання не є велике і легко маневрує по об’єкті.
4. Простота встановлення.
Для того, щоб влаштувати пальовий фундамент потрібно лише монтажне обладнання (палекрут) і 2-3 працівники. Монтаж відбувається без вібрацій і шуму, вплив на сусідні будівлі – відсутній.
5. Зменшення впливу на довкілля.
Фундамент на гвинтових палях у всьому світі справедливо вважається дружнім до довкілля. При використанні гвинтових паль для фундаменту не руйнується рельєф. На об’єкті не використовується габаритна техніка, яка споживає багато палива.
6. Мінімізація ризиків для працівників.
Спосіб монтажу гвинтових паль  є простим і безпечним. Усі роботи відбуваються на поверхні землі, отже знімається ризик зсуву ґрунту  і присипання людей.