Домокомплекти

   Компанія "Домокомплект™" виробляє модульні будинки повністю готові до монтажу на фундамент. Наші домокомплекти прості в збірці: ви самі легко зможете зібрати будинок за допомогою поетапної інструкції, доступна послуга "ШЕФ-МОНТАЖ" або замовити БУДІВНИЦТВО енергоефективного будинку "під ключ".
   Ми пропонуємо нашу продукцію "Домокомплект™" в трьох комплектаціях -     "Дачний",    "Стандарт NEOPOR"   і    "Оптимал NEOPOR".    Всі витратні матеріали для збірки домокомплекту включені у вартість. 
Всі витратні матеріали для збірки домокомплекту включені у вартість. Доставка домокомплектів по території України здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в інші країни розраховується індивідуально. Ціна і умови актуальні для будинків площею від 70 м.кв. Будинки до 70 м.кв розраховуються індивідуально.
«Домокомплект ™»- єдина компанія-виробник будинків з СІП-панелей в Україні, яка пройшла сертифікацію і входить в "Всеукраїнську спілку виробників Будматеріалів" поряд з такими компаніями, як "Ковальська", "Knauf", "Aeroc".
Домокомплект "ДАЧНИЙ"
Домокомплект "ДАЧНИЙ"
Ціна: 79є за м.кв.
1. Комплект стартового і фінішного обв'язочного брусу.2. Стінові панелі «Домокомплект™» 170 мм (OSB-3 2х10мм; клас E1, "EGGER" Австрія. Утеплювач - Neopor®, Німеччина 150 мм) з вмонтованим брусом, розкроєні згідно з проектом і готові до збірки. 3. Система міжповерхового перекриття: двотаврові балки, настил перекриття - посилена OSB-3. 4. Кроквяна система даху. 5. Внутрішні перегородки: вільне планування, опорні колони. 6. Комплект витратних матеріалів для складання будинку «Домокомплект ™». 7. Покрокова інструкція по збірці будинку.

 Ідеально підходить для: одноповерхових будинків, дач, будинків для відпочинку, будинків маленької площі і бюджетного будівництва.

Домокомплект "Стандарт NEOPOR"
Домокомплект "Стандарт NEOPOR"
Ціна: 99є за м.кв.
1. Комплект стартового і фінішного обв'язувального бруса. 2. Cтінові панелі «Домокомплект ™» 200 мм (OSB-3 2х10 мм; клас E1, "EGGER" Австрія. Графітовий утеплювач - Neopor®, Німеччина 180 мм) з вмонтованим брусом, розкроєні згідно з проектом і готові до монтажу. По теплоопору зрівнюється з 235 мм СІП-панелі з пінополістиролом.3. Система міжповерхового перекриття: двотаврові балки, настил перекриття - посилена OSB-III4. Стропильна покрівельна система.5. Внутрішні перегородки: вільне планування, опорні колони.6. Комплект витратних матеріалів для складання комплектуючих будинку «Домокомплект ™».7. Покрокова інструкція по збірці будинку.
Домокомплект "Оптимал NEOPOR"
Домокомплект "Оптимал NEOPOR"
Ціна: 119є за м.кв.
1. Комплект стартового і фінішного бруса.2. Стінові SIP-панелі «Домокомплект ™»: 200 мм (OSB-3 2х10 мм; клас E1, "EGGER" Австрія. Графітовий утеплювач - Neopor®, Німеччина 180 мм) з вмонтованим брусом, розкроєні згідно з проектом і готові до монтажу. По теплоопору зрівнюється з 235 мм СІП-панелі з пінополістиролом.3. Система міжповерхового перекриття: двотаврові балки, настил перекриття - посилена OSB-III.4. Покрівельні панелі «Домокомплект ™» 200 мм (OSB-3 2х10 мм; клас E1, "EGGER" Австрія. Графітовий утеплювач - Neopor®, Німеччина 180 мм) з вмонтованим брусом, розкроєні згідно з проектом і готові до складання. По теплоопору зрівнюється з 235 мм СІП-панелі з пінополістиролом.5. Внутрішні перегородки: вільне планування, опорні колони. 6. Комплект витратних матеріалів для складання комплектуючих будинку «Домокомплект ™».7. Покрокова інструкція по збірці будинку.

Доставка домокомплектів по території України здійснюється безкоштовно.